خنده و تفريح
اين سايت براي به اشتراك درآوردن لبخند طراحي شده است

آشنايي با گريتينگ گالوانيزه شركت فلات گريتينگ

در اين مطلب مي خواهيم شما كاربران گرامي را با گريتينگ گالوانيزه شركت فلات گريتينگ آشنا كنيم . در صورتي كه در اين زمينه فعاليت داريد تتا پايان اين نوشته را مطالعه نماييد. با ما همراه باشيد.

قیمت گریتینگ گالوانیزه

گريتينگ گالوانيزه بر اساس استاندارد ASTMA123  گالوانيزه مي گردد كه معتبرترين استاندارد دنيا مي باشد چرا كه فرايند گالوانيزاسيون بر اساس يك فرايند خاص در يك شرايط خاص انجام مي گردد.

در گذشته گريتينگ بيشترين كاربرد را در كف پوش كارخانه هاي صنعتي و راه پله هاي سازه هاي فلزي داشت اما در حال حاضر با بهينه سازي صورت گرفته در ساختار محصول و با انتخاب متريال مناسب اين امكان وجود دارد كه از آن در صنعت ساختمان نيز استفاده شود.

در صنعت ساختمان مي توان راه پله هاي فرار و اسپيرال( پله گردان) را از نوع گريتينگ طراحي كرد و به توليد رساند.

 

مراحل توليد گريتينگ گالوانيزه
۱- مرحله تخليه بار:
كه مي بايست محصول با اهميت خاصي و احتياط تخليه گردد.

۲-مرحله اسيدشويي:
در اين مرحله قطعات وارد حوضچه اسيد مي شوند

و به مدت و زماني مشخص كه بستگي به ضخامت و نوع متريال مصرفي در وان اسيد قرار ميگيرد

۳-مرحله پيش گرم:
در اين مرحله بعد از اسيدشويي تميز شده قطعه از مواد زايد قطعه به قسمت پيش گرم به مدت مشخص شده اي وارد مي گردد

تا خشك شود زيرا اگر قطعه خشك نباشد بعد از گالوانيزه دچار مشكل مي گردد.

 

فروش گريتينگ گالوانيزه
فروش گريتينگ گالوانيزه بر اساس طول تعيين مي گردد. گريتينگ هايي كه به منظور پوشش كانال آب مورد استفاده قرار مي گيرند در ماژول هاي ۵۰ سانتي متري و يك متري عرضه مي گردند.

گريتينگ فلزي نوعي ازگريتينگ مي باشد كه با استفاده از تسمه هاي فولادي و پانچ هاي دستي به توليد مي رسد. گريتينگ فلزي را مي توان به گريتينگ دست

ساز، گريتينگ نيمه اتوماتيك و گريتينگ اتوماتيك( الكتروفورج) تقسيم بندي كرد.

اظلاعات بيشتر در سايت فلات گريتينگ 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع: عشق و ازدواج
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۴۶:۰۵ ] [ حسين ] [ نظرات (0) ]

سازگاري مادر زن و داماد

 

چند وقت پيش يكـي از تيترهاي صفحه حوادث روزنامه توجهم را به خود جلب نمود ؛ دامادي با نارنجك مادر زنش را منفجر كرده بود! اميدوارم تمام مادر زن‌ها مرا ببخشند از اينكه از فعل «منفجر كردن» بهره گيري مي‌كنم، ولي پـايان انفجار طبيعي‌ترين خصلت نارنجك مي باشد.

مادر زن و داماد

زماني كه اين خبر روزنامه را مطالعه مي كنيم ناخودآگاه به ذهنمان خطور خواهد كرد كه رابطـه داماد با مادرزن تا چه ميـزان بايد خصمانه باشد كه داماد نوشته زندگـي را با صحنه نبرد اشتباهي بگيرد. اگرچه تمام دامادها و مادرزن‌ها با نارنجك سراغ يكديـگر نمي‌روند، ولي بعضي‌هايشان نارنجك را رقيق مي‌كنند يا به تكه‌هاي برابر مبدل مي نمايند كه براي يك عمر قابل بهره گيري باشد.

براي تنظيم رابطه‌اي مثبت بين مادر زن‌ها و دامادها بدون آن كه ضامن نارنجك چكانده شود، چه مي بايست كرد؟

راهنمايي‌هاي خواسته نشده‌ بحران ايجاد مي‌كند عوامل متعددي مي‌تواند به ايجاد درگيري در خانواده منجر شود. متداول‌‌ترين عاملي كه معـمولاً مورد دقت قرار مي‌گيرد درگيري داماد با مادرزن يا عروس با مادرشوهر مي باشد.

مساله مشترك، قدرت كشمكش نسل‌ها مي باشد. هر فردي سليقه‌ها و احساسات ويـژه خود را دارد، پس اختلاف داماد با مادرزن تعجب ندارد. اين اختلاف ذائقه در موضوعاتي مثل كجا زندگـي كردن، چگونگي مشـخص كردن خط‌مشي زندگـي و غيره خود را نشان مي‌دهد. در اين ميـان بعضـي ترجيح مي‌دهند شيوه تركيبي زندگـي را گزينش نمايند و بعضـي به سبك جداگانه روي مي‌آورند. به هر حال نمي‌توان انكار نمـود يكـي از عوامل شايع و ويرانگر ازدواج، كشمكش بر سر قدرت مي باشد. زيادترين كشمكش‌ها هم بين داماد و مادرزن يا عروس و مادرشوهر اتفاق مي‌افتد. در كشمكش‌هاي زياد به ندرت مي‌توان برنده را پيدا نمود. وجود كشمكش زياد به اين معناست كه مردم اصلا فراموش نموده اند براي چه چيزي مبارزه مي كنند.

«راهنمايي‌هاي تقاضـاي ‌نشده» به عنوان يكـي از اهرم‌هاي ايجاد بحران در روابط داماد و مادرزن مي باشد. گاه مساله داماد با مادرزن به ايـام اول آشنايي و خواستگاري برمي‌گردد. برخـي وقت‌ها مادرزن به علـت ايجاد محدوديت، مشـخص خط‌مشي وغيره رنجش را در دل  داماد ايجاد مي‌كند كه مدت‌ها آن رنجش بر روابط آنان سايه مي‌افكند و طبيعتا در ادامه به تعارضات شديد زوج دامن مي‌زند. اما بيشـتر از خانواده‌ها هم مي باشند كه با برخورداري از فرهنگي غني ميـان فرزندان خود و اشخاصـي كه به عنوان داماد يا عروس وارد خانواده‌شان مي‌شوند تبعيضي قائل مي‌شوند و تجربيات خود را بدون غرض‌ورزي در اختيار آنان قرار مي‌دهند، با اين تمام تازه‌ واردها آن را به عنوان دخالتي در زندگـي ‌شان تلقي مي‌كنند و به خاطر اين پيش داوري اين رابطـه مثبت را به پرتگاه مي‌برند. نقطه رو بـه روي هـم وجود دارد؛ مادرزن‌ها و مادرشوهرهايي كه به علـت مديريـت زندگـي فرزندانشان به نيت و عمد، كوشش بر دخالت مستقيم مي‌نمايند و با امر و نهي كوشش مي‌كنند به زندگـي فرزندانشان آن‌طور كه خود مي‌پسندند سمت و سوي بدهند، غافل از آن‌كه كاركرد آنان آغازي بر مـوارد حاد ميـان زوج‌ها مي باشد.

تلقينات منفي، شكاف در رابطه

بيشـتر از دخترها و پسرها سال‌ها پيش از ازدواج  در بمباران اطلاعات بد از كاراكتر مادرشوهر و مادرزن قرار مي‌گيرند. در اجتماع ما عموما تصويري بد از مادرزن عرضه مي‌شود، از اين زاويه احتمالا بتوان قسمتـي از اختلافات داماد و مادرزن را ناشي از اين تلقينات دانست. بيشـتر از زوج‌هايي كه با اين ذهنيت غلط زندگـي خويش را شـروع مي‌كنند بدون آنكه واقعا دخالتي از جانب بزرگ‌ترها به زندگـي آنان وارد آيد از همـان ابتدا كوشش بر جداسازي مي‌كنند و محدوديت‌هايي براي آمد و شد قائل مي‌شوند كه اين مساله هـم مي‌تواند به آغاز چالش‌هاي خانوادگي بعدي منجر گردد. در الگوي عمومي، زوج‌ها خانواده‌هاي تركيبي دارند، پس ما مجبوريم دو گروه گسترده و سببي را يكپارچه سازيم. برخورد واقع‌ گرايانه در مـوارد و نگرش مثبت اعضا مي‌تواند به استحكام ازدواج ها كمك نمايد .

دوستان اگر قصد ازدواج داريد مي توانيد با ورود به وبسايت دفتر ازدواج اطلاعات و مشاهوره هاي خوبي دريافت نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع: عشق و ازدواج
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۲:۱۰ ] [ حسين ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان